Udruga Tabula vas poziva na izuzetnu glumačku radionicu pod nazivom „Glumom do vlastitog glasa“, koju će u prostoru Zagrebačkog centra za nezavisnu kulturu POGON, Kneza Mislava 11 (1. kat) voditi profesorica doc.dr.sc. Dubravka Crnojević-Carić.

Doc. dr. sc. Dubravka Crnojević-Carić, glumica je  redateljica i profesorica na Odsjeku za dramaturgiju na zagrebačkoj Akademiji dramskih umjetnosti. Radionica „Glumom do vlastitog glasa“ sadrži vježbe osjetilnog i emotivnog pamćenja te reakcije na stvarnost  koja  može i obeshrabriti. Unutar dvodnevne radionice polaznici će se upoznati s vježbama relaksacije, energetskim vježbama, kao i vježbama imaginacije te osjetilnog i emotivnog pamćenja.

Svrha radionice je razvijanje kreativnih sposobnosti, oslobađanje od 'treme', pomoć pri opuštanju, proširenje prostora imaginacije i pronalaženje vlastitog glasa, kao i prepoznavanje spontano preuzetih uloga unutar društvene zajednice. Glasom do svoje vidljivosti u javnosti!